14 lis 2018

Protea posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości żurawi , wciągarek oraz systemów urządzeń dla przemysłu morskiego i lądowego.

Jednym z głównych produktów są suwnice bramowe i półbramowe. W zależności od rozmiaru i konstrukcji są to uniwersalne jednostki przeznaczone do różnych zastosowań przemysłowych, zarówno na morzu, jak i na lądzie.

W 2017 roku firma otrzymała zamówienie na suwnicę bramową od międzynarodowej firmy z branży papierniczej, która jest właścicielem dużej fabryki papieru w Polsce. Niedawno firma Protea dostarczyła zamówione urządzenie organizując kompleksową operację transportową pomiędzy fabryką, a siedzibą klienta.

Dostarczone urządzenie to suwnica bramowa o konstrukcji portalowej z dźwigarem o długości 36,5m. Realizując ten projekt Protea nawiązała współpracę z firmą Liebherr, która dostarczyła 5t mobilny żuraw chwytakowy, zainstalowany później na górnej części suwnicy. Kompletna jednostka będzie rozładowywać drewniane bloki na jednej z linii produkcji papieru.

W tej chwili Protea produkuje drugą suwnicę tego samego typu, a także przygotowuje szereg mniejszych ofert dla tego samego klienta, licząc na stałą, długotrwałą współpracę.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Stunning Page Builder

Projekt

Nasze biuro projektowe przygotowuje projekty dopasowane do szczegółowych wymagań klienta.

Stunning Page Builder

Produkcja

W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy oraz testujemy wszystkie urządzenia.

Stunning Page Builder

Serwis gwarancyjny

Zapewniamy serwis oraz części zamienne na cały okres gwarancyjny urządzeń.

Stunning Page Builder

Serwis pogwarancyjny

Po okresie gwarancyjnym zapewniamy serwis i części zamienne podczas całego cyklu życia naszych produktów.

TOP