16 lis 2018

Protea nieustannie poszukuje nowych rynków i możliwości biznesowych. Firma ma szerokie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości żurawi, wciągarek i systemów urządzeń dla przemysłu wydobycia do ropy i gazu, energii wiatrowej i wielu innych gałęzi przemysłu.

Ciągłe starania w zakresie rozwoju nowych obszarów biznesowych doprowadziły do ​​uzyskania zamówienia na żuraw od firmy wydobywczej w Ameryce Południowej. Branża wydobywcza to zupełnie nowa dziedzina działalności, a to zamówienie jest pierwszym tego typu dla Protea.

Zamówione urządzenie to żuraw o napędzie elektro-hydraulicznym typu Ram Luffing o udźwigu 115t. Żuraw jest sterowany radiowo i dodatkowo wyposażony w pomocniczy podnośnik o udźwigu 20t. Został niedawno przetestowany i wysłany do miejsca przeznaczenia. Będzie pracować w kopalni miedzi w Chile.

Nowy żuraw uzupełnił szerokie portfolio wysokiej jakości żurawi Protea i otworzył nowe możliwości dla przemysłu wydobywczego. Aktualnie Protea pracuje nad kolejnym otrzymanym zamówieniem na podobny żuraw o udźwigu do 140t, który zostanie również dostarczony do kopalni miedzi w Chile. Dodatkowo firma analizuje kolejne zapytania dotyczące tego samego rynku.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Stunning Page Builder

Projekt

Nasze biuro projektowe przygotowuje projekty dopasowane do szczegółowych wymagań klienta.

Stunning Page Builder

Produkcja

W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy oraz testujemy wszystkie urządzenia.

Stunning Page Builder

Serwis gwarancyjny

Zapewniamy serwis oraz części zamienne na cały okres gwarancyjny urządzeń.

Stunning Page Builder

Serwis pogwarancyjny

Po okresie gwarancyjnym zapewniamy serwis i części zamienne podczas całego cyklu życia naszych produktów.

TOP