17 kwi 2018

Protea wyprodukowała specjalistyczny system przeznaczony do transportu kontenerów 20' na offshorowej platformie typu Jack-up.

System składa się z 11 slotów magazynowych, 11 ram kontenerowych, szyn, wózka do poruszania wzdłużnego i ramy ślizgowej z wózkiem do poruszania poprzecznego.

Sloty magazynowe przechowują kontenery w wybranych miejscach, a poszczególne ramy kontenerowe przenoszą kontenery z ramy ślizgowej do miejsc przechowywania.

Rama ślizgowa przeznaczona jest do przenoszenia kontenerów na ramach wzdłuż slotów magazynowych za pomocą głównego wózka do poruszania wzdłużnego, który przesuwa ramę ślizgową wzdłuż szyn popychając lub ciągnąc ją w obu kierunkach.

Drugi wózek do przemieszczania poprzecznego zainstalowany jest na ramie ślizgowej, a jego zadanie do załadunek i rozładunek kontenerów na ramach ze slotów magazynowych na ramę ślizgową. Również ma możliwość ciągnięcia i popychania ramy w obu kierunkach.

Na życzenie klienta zastosowano automatyczne sterowanie przesuwu ramy ślizgowej z manualną zmianą kierunku jazdy. Opcjonalnie istnieje możliwość rozbudowy do wersji automatycznej. Warto wspomnieć również o pozycjonowaniu ramy ślizgowej względem slotu magazynowego, który jest zawsze ustawiany automatycznie w osi względem ramy ślizgowej.  

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Stunning Page Builder

Projekt

Nasze biuro projektowe przygotowuje projekty dopasowane do szczegółowych wymagań klienta.

Stunning Page Builder

Produkcja

W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy oraz testujemy wszystkie urządzenia.

Stunning Page Builder

Serwis gwarancyjny

Zapewniamy serwis oraz części zamienne na cały okres gwarancyjny urządzeń.

Stunning Page Builder

Serwis pogwarancyjny

Po okresie gwarancyjnym zapewniamy serwis i części zamienne podczas całego cyklu życia naszych produktów.

TOP