GMC Limited

GMC Limited

GMC Limited i Protea Sp. Z o.o. połączyły swoje wieloletnie doświadczenie offshorowe, zarówno operacyjne, jak i dźwigowe, aby oferować innowacyjne i unikatowe rozwiązania transportowe i montażowe na rynku offshore.

Partnerstwo GMC i Protea tworzy atrakcyją perspektywę dla klientów przez unikalne połączenie wiedzy technicznej i doświadczenia operacyjnego, który zapewniają niezależne, ekonomiczne rozwiązania - począwszy od konkretnych zadań do kompleksowej realizacji projektów EPIC.

GMC Limited jest liderem w dziedzinie innowacyjnych projektów inżynieryjnych, zarządzania projektami, rozwiązań SURF dla wydobycia ropy naftowej i gazu w strefie offshorowej, a także w zakresie projektów wiertniczych i produkcyjnych. Założona w 1991 roku, GMC stała się ekspertem w dziedzinie zaawansowanych technologii, w tym offshorowych konstrukcji rurowych (Wieże pływające), kompleksowych rozwiązań dla platform wiertniczych oraz łączników mechanicznych. GMC posiada biura w Londynie, Houston i Pekinie, a także tworzy partnerstwa globalne z klientami i partnerami strategicznymi w Moskwie i Singapurze.

Więcej informacji o GMC Limited można znaleźć tu: gmcdeepwater.com.

Westcon Løfteteknikk

Westcon Løfteteknikk

Kontynuując udaną współpracę przy wielu projektach Protea podpisała umowę o partnerstwie strategicznym na rynku norweskim z firmą Westcon Løfteteknikk (WCL).

Wspólnie firmy będą współpracować przy projektach offshorowych dla obecnych i nowych klientów. Zakres prac obejmuje dostawy urządzeń dźwigowych, takich jak suwnice, żurawie, wciągarki i inne urządzenia dźwigowe jak rónież usługi inżynierski i instalacyjne.

Westcon Løfteteknikk jest wiodącym norweskim dostawcą produktów i usług na rynku urządzeń dźwigowych. WCL oferuje kompletny wachlarz usług, do któych zaliczyć można sprzedaż i leasingu żurawi oraz innych urządzeń dźwigowych, usługi serwisowe i certyfikowane szkolenia BHP.

Więcej o Westcon Løfteteknikk można znaleźć tu: www.wcl.no.

Protea posiada agentów reprezentujących firmę w wymienionych poniżej państwach:

Protea posiada agentów reprezentujących firmę w wymienionych poniżej państwach:

Chiny


Abu Dhabi


Singapur


Arabia Saudyjska

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Stunning Page Builder

Projekt

Nasze biuro projektowe przygotowuje projekty dopasowane do szczegółowych wymagań klienta.

Stunning Page Builder

Produkcja

W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy oraz testujemy wszystkie urządzenia.

Stunning Page Builder

Serwis gwarancyjny

Zapewniamy serwis oraz części zamienne na cały okres gwarancyjny urządzeń.

Stunning Page Builder

Serwis pogwarancyjny

Po okresie gwarancyjnym zapewniamy serwis i części zamienne podczas całego cyklu życia naszych produktów.

TOP